Hakkımızda

hakkımızda
Hakkımızda

Turan Tesisat, daha çok yeni bir sektör olan -teknolojik ekipmanlar ile kırıp dökmeden- su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti vermek amacıyla 2015 yılının başında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır.

Son bir kaç yıla kadar çok büyük sıkıntı ve maliyet olan su tesisatlarında meydana gelen sızıntı veya kaçağın tamiri işlemi gelişen teknoloji ile birlikte kolaylaşmış; kesin ve sorunsuz bir çözüme kavuşmuştur. Turan Tesisat olarak biz de bu gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en iyi şekilde istifade etmekteyiz. Hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz ekipmanlar teknolojinin son ürünleri olup sızıntı veya kaçak olan bölgeyi noktası noktasına tespit edebilmektedir.

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, operatörleri olmadan kendi başlarına hiçbir anlam ifade etmemektedir. Biz de bunun bilincinde olarak ekibimizi, mesleğinde tecrübeli, bilgi ve beceriye sahip, uzman kişilerden oluşturmaktayız. İşinin uzmanı bu ekipler yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ile birleştiğinde ortaya da muazzam bir iş/işçilik çıkmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş olan firmamız yapmış olduğu tüm tespit ve tamir işlemlerine %100 garanti vermektedir. En iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan firmamız, işini en iyi şekilde tamamlayarak müşterilerinin memnuniyetini ve takdirini kazanmaktadır. Bu memnuniyet ve takdir, benzer sorunlar yaşayan çevredeki insanlara tavsiye edilmemiz ile taçlandırılmaktadır. Turan Tesisat olarak bu çizgimizde daim olmak için tüm gayretimizi sarfedeceğimizi belirtmek isteriz.

 

Hakkımızda

Turan Tesisat
su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, tıkanıklık açma hizmetleri.