Gebze Su Kaçağı Tespiti

Gebze Su Kaçağı Tespiti
Gebze Su Kaçağı Tespiti, Turan Tesisat

Gebze Su Kaçağı Tespiti Servisi, Turan Tesisat tarafından Kocaeli ile İstanbul arasında adeta bir sanayi kenti olarak yer alan Gebze ilçesi sınırları dahilinde vermiş olduğu kırıp dökmeden cihazla noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı ve kırıp dökmeden cihazla tıkanıklık açma hizmettir.

Günümüz teknolojisi ile artık su kaçaklarını tespit etmek için her tarafı kırmak, evi şantiyeye çevirmek zorunda kalmıyoruz. Gelişen teknolojinin sağlamış olduğu olanaklarla ve ekipmanlar ile su kaçağının olduğu su tesisatı bölgesi noktası noktasına kısa süreler içinde tespit edilebilmektedir. Firmamız teknolojinin en son ürünü bu ekipmanlar ile kırıp dökmeden cihazla su kaçağı tespiti yapmakla beraber, garantili olarak bu bölgenin tamirini yapma ve ayrıca pimaş içi görüntüleme, tıkanıklık açma gibi hizmetler de vermektedir.
Gebze Su Kaçağı Tespiti Servisi

Gebze Hizmet Bölgesi
Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Güzeller Mahallesi, Hacıhalil Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan Mahallesi, Tatlıkuyu Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Tüm tespit ve tamir işlemlerimiz %100 garantilidir.

Tüm tamir işlemlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

 

Gebze Su Kaçağı Tespiti

Turan Tesisat
0555 368 78 86 – 0555 368 78 86
7/24 Teknik Destek Ekibi ve Müşteri Hizmetleri