Şişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı TespitiŞişli Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı Tespiti Servisi, Turan Tesisat tarafından İstanbulumuz’un en köklü ilçelerinden biri olan Şişli ilçe sınırları dahilinde noktasal olarak su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri vermektedir.

Şişli Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Servisi

Turan Tesisat teknolojik ekipmanlarla kırıp dökmeden noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, banyo-wc restorasyonu, tıkanıklık açma, pimaşiçi görüntüleme tıkalı lavabo/gider açma hizmetleri vermektedir.

Günümüz teknolojisi ile tesisatlarda meydana gelen çatlaklar veya delinmeler sonucu oluşan sızıntı ya da kaçak kırıp dökmeden milimi milimine tespit edilebilmektedir. Tesisatlarımızın sıcak su hattında meydana gelen sızıntı veya özel kaçak termal kameralar ile %100 garantili olarak kısa süre içinde tespit edilebilmektedir.

Tesisatımızın soğuk su hattındaki sızıntı ya da kaçak ise özel dinleme cihazları ile yine %100 garantili olarak çok kısa sürede tespit edilmektedir. Ve tüm bu tespit çeşitlerinde ve işlemlerinde herhangi bir yer kırılmadığı gibi, hiçbir yere de herhangi bir zarar verilmez.

Daha bir kaç sene öncesine kadar büyük meşakat, büyük bir sıkıntı ve maliyet olan su kaçağı sorununa temiz, etkili ve ekonomik bir çözüm kazandıran bu teknolojik ekipmanlar ile firmamız 2014 yılından beri İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerinin tüm ilçelerinde ve mahallelerinde hizmet vermektedir.

Merkezi İstanbul-Anadoluhisarı’nda olan Turan Tesisat, Alibeyköy’de bulunan Avrupa Yakası şubesi ile Şişli ilçesinde etkili ve hızlı çözüm üretmektedir. Su kaçağı tespiti ve tamiri hizmet ekibi ile Mecidiyeköy, okmeydanı, kuştepe, osmanbey, pangaltı, feriköy, dolapdere semtlerinde ekibimiz su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı ve tıkanıklık açma (pimaş açma, lavabo gideri açma, klozet gideri açma, yağmur suyu gideri açma) hizmetleri vermektedir.

Tespit Yöntemleri
1. Termal kamera ile su kaçağı tespiti
2. Özel dinleme ekipmanları ile su kaçağı tespit

Tamir İşlemi
Su kaçağının veya sızıntının olduğu yer tespit edildikten sonra sadece 1 fayanslık (bazen 2 fayanslık) alan kırılarak sorunlu bölgeye ulaşılır ve bu bölgeye uzun yıllar bir daha sorun çıkarmayacak şekilde gerekli müdahale yapılır.

Garanti
Turan Tesisat ekipleri tarafından yapılan tüm tespit, tamir (onarım) ve bakım işlemleri %100 olmak üzere 6 ay garantilidir.

Lütfen Müşteri Hizmetlerimizden ya da Teknik Servis Ekibimizden randevu alınız.

Randevu İçin:
Teknik Servis / Teknik Destek: 0555 368 78 86
Müşteri Hizmetleri: 0216 308 28 26
Anadolu Yakası: 0216 308 28 26
Avrupa Yakası: 0545 515 04 91
Kocaeli ve Sakarya: 0555 368 78 86


Şişli Su Kaçağı Tespiti

Hizmet Bölgesi