Pimaş Açma

Pimaş AçmaPimaş Açma, Gider Açma, Tıkanıklık Açma, Kanal Açma… Aynı şeyi anlatan benzer kelimeler.

Günümüzde yapıların gider tesisatlarında pimaş borular kullanılmaktadır. Bu borular her ne kadar dayanıklı olsalar da zamanla belirli nedenlerden dolayı çatlama ve kırılma, muhtelif sebeplerden ötürü tıkanmalar oluşmaktadır. Hal böyle olunca milyonlarca insanın yaşadığı İstanbul’da onlarca binada her gün pimaş tıkanıklığı sorunu yaşanmaktadır.

Firmamız, İstanbul’un her semtine en hızlı hizmeti vermek için çok sayıda servis aracı ve çok sayıda uzman ekibi ile çalışmaktadır. Çünkü pimaş tıkanmaları müşterilerimiz için ciddi bir sorundur ve sorunun en kısa zamanda çözülmesi bir zarurettir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, banyo lavabosu tıkanıklığı açma, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, banyo gideri tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, yağmur suyu gideri tıkanıklığı açma ve pimaş açma hizmetlerini en kısa zaman zarfında çözüme kavuşturmaktadır.

Pimaş Açma ve
Pimaş Giderlerin Tıkanıklığından Korunma Yolları

Bilindiği üzere pimaş borular mutfak, banyo ve tuvaletteki atık suları kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılmaktadır. Bu saymış olduğumuz alanlarda hatalı kullanımlar sonucu pimaş borular tıkanabilmektedir. Mutfaklardaki yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kâğıtlarının, saç tellerini, sabun atıklarının tuvalet ve banyo giderlerine atılması pimaş boruların tıkanmasına neden olmaktadır. Bu konuda binalarda yaşayanların oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Dikkatli ve özenli kullanıldığı taktirde uzun süre tıkanmaların önüne geçilebilmektedir. Ama, ne var ki; ne kadar dikktli olunursa olunsun özellikle evlerdeki pimaş boruları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabilmektedir.

En önemlisi ise pimaş borular döşenirken hata yapılmamalıdır. Bu konuda profesyonel ve işinin uzmanı firmalarla çalışılmalıdır. Hatalı döşenmiş pimaş boruların da zaman içinde tıkanması kaçınılmazdır. Basit tıkanmalarda pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabilmekteyse de daha ciddi, yoğun tıkanmalarda pimaş boru açma cihazları (tıkanıklık açma robotları) kullanılmalısı gerekmektedir.

Turan Tesisat olarak firmamız tesisat sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak temiz ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tıkanmış pimaş sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli cihazlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel tıkanıklık açma robotları vasıtasıyla tıkanıklığın olduğu nokta tespit edilmekte, hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, gider borusunun içinde tıkanıklığı açmaktadır. Ve bu işlemi yaparken de gider borularınıza hiçbir zarar vermemektedir.

Son teknoloji ürünleri bu robotları kullanmadan pimaş hattındaki tıkanıklığı bulmak için zemini ve hatta boruları kırmak kaçınılmazdır. Bu da size ek masraflar çıkaracağı gibi, ciddi zaman kaybı olacaktır. Her yer kirlenecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır. Bu sorunları size yaşatmayacak olan firmamızı tercih ederek sorununuzun kolayca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız, yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi pimaş açma (tıkanıklık açma) hizmetimiz de en uygun fiyatlara uygulanmaktadır.