Su Kaçağı Tamiri

Su Kaçağı Tamiri
Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri günümüz teknolojisi ile oldukça kolaylaşmış ve oluşan/oluşabilecek maliyetleri aşağı çekmiştir. “Su kaçağı tespiti nasıl yapılır?” daha önceki makalemizde bahsetmiştik.

Yapıların tesisatında oluşan sızıntı veya kaçağın; teknolojinin son ürünü ekipmanlar (akustik dinleme cihazları, termal kameralar v.b.) ile noktası noktasına tespit edilebildiğinden bahsetmiştik (bkz.Su Kaçağı Tespiti” başlıklı yazımıza). Yeri tespit edilen sızıntı veya kaçağın olduğu noktadaki fayans kırılır (1 fayanslık/seramiklik, çok nadir 2 fayanslık/seramiklik alan), parke ise küçük bir alandaki parke sökülür ve tesisat borusuna ulaşılır.

Burada uzman ekibimiz tarafından tesisata bir daha sorun çıkarmayacak şekilde gerekli müdahale yapılarak onarım işlemi tamamlanır. Tamir işlemini gerçekleştirebilmek için kırılan küçük alan sızıntıdan dolayı ıslandığından kuruması için bir müddet açık bırakılır. Böylelikle duvar tarafından emilen suyun rutubet yapma ihtimalide ortadan kalkar. Tam kurumadan kapatılan alanlarda kabarma ve nemlenme gözlenmektedir.

Turan Tesisat olarak yapmış olduğumuz tüm su kaçağı tamiri işlemleri %100 olmak üzere 1 yıl garantilidir. Bu garanti de firmamızın çıkarmış olduğu işçiliğe ne kadar güvendiğinin en önemli göstergesidir.

Su kaçağı tamiri konusuda yardıma ihtiyacınız varsa bizi 7/24 teknik destek hattımızdan arayabilir; detaylı bilgi veya randevu alabilirsiniz.

 

Su Kaçağı Tamiri

Turan Tesisat Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Hizmeti
0216 308 28 26
0555 368 78 86

(İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerimizin her semtine hizmetimiz vardır.)