Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı TespitiSu kaçağı tespiti ve tamiri bina tadilatında hiç şüphesiz en sıkıntılı süreçlerin başında yer alır. Tamir işlemi neyse de, su sızıntısının veya kaçağının yerini tespit etmek oldukça zahmetli, sıkıntılı ve zaman alıcı bir iştir. Bu saatler ve hatta bir kaç gün dahi sürebilir. Yapıda oluşabilecek tahribat ve kirlilik cabası!

Tabi günümüzde artık her yeri kırıp dökerek aranan, ciddi zaman kaybına ve külfete sebep olan su sızıntısı veya su kaçağı tespiti teknoloji yardımı ile çok kısa sürede, kırmadan dökmeden gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik noktasal olarak tespit yapılabilmektedir. Başka bir ifade ile su sızıntısının veya kaçağının olduğu nokta teknolojik ekipmanlar yardımı ile milimi milimine tespit edilebilmektedir. Turan Tesisat olarak firmamız, tüm tespit işlemlerine %100 garanti vermektedir.

Gerek işyerleriniz olsun, gerek konutlarınız, yapılarınız tesisatlarında zamanla muhtelif sebeplerden dolayı oluşan çatlaklar ve delinmelerden kaynaklı su sızıntısı oluşabilmektedir. Bu sızıntı veya kaçağı bulmak ise oldukça zor ve külfetli bir iştir. Su, sızıntının olduğu bölgeden daha farklı bi yerden kendini dışarı akıtabilir. O nedenle birçok insan bu konuda büyük yanılgı yaşayarak binasını şantiye alanına çevirmiştir. Bulana kadar tahmin edilen bölgeyi kırmak, zaman kaybı, iş gücü kaybı, maddi yük ve ciddi anlamda kirlilik anmlamına gelmektedir. Bu işlem için ve sonrasında kırılan yerlerin tekrar eski haline getirilmesi için harcanacak para binlerce liraya bulabiimektedir. O nedenle artık bu tür maceraları girmenin hiçbir anlamı yoktur.

Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Eski sistemsizliğin ve ekipmansızlığın vermiş olduğu maddi-manevi tüm sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Size maddi olarak da, zaman olarak da ciddi tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Unutulmaması gereken bir husus vardır ki; o da hiçbir teknoloji insan olmadan çözüm üretememektedir. Su kaçağı tespitinde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde uzmanlaşmış, donanımı güçlü arkadaşlardan oluşturmaktadır. Deneyimli uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacak, sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır.

Su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetine ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın. %100 Garantili, kesin çözüm.

Su Kaçağı Tespiti

Turan Tesisat Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Hizmeti
0216 308 28 26
0555 368 78 86

(İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerimizin her semtine hizmetimiz vardır.)